به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی؛
کارگاه آموزشی « روابط عمومی نوین »، با تقدیر از خدمات کارشناسان و مسئولان روابط عمومی دانشگاه و مراکز تابعه برگزار شد
رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با حضور در جمع مسئولان و کارشناسان روابط عمومی دانشگاه و مراکز تابعه در کارگاه آموزشی « روابط عمومی نوین »، از خدمات و تلاش مضاعف کارکنان این واحدها طی ماههای اخیر تقدیر کرد.
 دوشنبه ٢ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی؛
دکتر زالی: مردم باید بدانند که مقاومت در برابر محدودیت‌های اجتماعی، مساوی با شیوع بیماری کروناست
دکتر « علیرضا زالی » فرمانده عملیات مقابله با کرونا در استان تهران، در ارتباط با آگاه سازی جامعه با کمک سازمان های مردم نهاد (NGO) گفت: متاسفانه محدودیت اجتماعی برای کنترل اپیدمی ویروس کرونا، مقاومت به دنبال دارد، درصورتی که مردم باید آگاه باشند که مقاومت در برابر این محدودیت‌ها، مساوی با شیوع بیماری است.
 يکشنبه ١١ اسفند ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی؛
دانشجوی دکتری پرستاری دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بعنوان دانشجوی نمونه «جشنواره دانشجویان نمونه کشور» معرفی شد
با برگزاری بیست و هشتمین « جشنواره دانشجویان نمونه کشور » روز سوم اسفندماه با حضور وزرای بهداشت و علوم، و معرفی دانشجویان نمونه وزارت بهداشت، دانشجوی دکتری تخصصی رشته پرستاری دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی نیز بعنوان دانشجوی نمونه مورد تشویق و تقدیر قرار گرفت.
 يکشنبه ٤ اسفند ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر طرح تحقیقاتی کشوری « تعیین جایگاه استفاده از آزمایش NIPT در غربالگری ناهنجاری‌های کروموزومی در سه ماهه اول بارداری» :
اجرای تکنیک های جدید علمی در ایران، نیاز به بررسی و مطالعه در میان جمعیت ایرانی دارند
مدیر طرح تحقیقاتی کشوری « تعیین جایگاه استفاده از آزمایش NIPT در غربالگری ناهنجاری‌های کروموزومی در سه ماهه اول بارداری» امروز (پنجشنبه) در همایش علمی مربوط به اجرای این طرح، گفت: تکنیک های جدید علمی دنیا پیش از اجرا در ایران، باید مورد بررسی و مطالعه در میان جمعیت ایرانی قرار بگیرند.
 پنج شنبه ١ اسفند ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد:
هرچه سن زنان در زمان بارداری بالاتر باشد، احتمال بروز اختلالات کروموزومی در جنین، بیشتر می شود
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امروز (پنجشنبه) اعلام کرد: یکی از مشکلات نظام سلامت کشور، افزایش سن ازدواج و به تبع آن ، افزایش سن بارداری زنان در کشور است که رابطه مستقیم با وضعیت سلامتی جنین دارد و هرچه سن زنان در زمان بارداری، بالاتر باشد، احتمال بروز اختلالات کروموزومی در جنین ، افزایش می یابد.
 پنج شنبه ١ اسفند ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی روابط عمومی:
اجرای طرح کشوری « تعیین جایگاه استفاده از آزمایش NIPT در غربالگری ناهنجاری های کروموزومی در سه ماهه اول بارداری » آغاز شد
اجرای طرح کشوری « تعیین جایگاه استفاده از آزمایش NIPT در غربالگری ناهنجاری های کروموزومی در سه ماهه اول بارداری » از صبح امروز (پنجشنبه) همزمان با برگزاری همایش دو روزه مربوط به آن، در 9 استان و شهرستان کشور آغاز شد.
 پنج شنبه ١ اسفند ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی؛
استارت آپ تریگر " به توان 2 فناوری "، در جهت رفع نیازهای اصلی سالمندان و توانخواهان جامعه برگزار شد
استارت آپ تریگر " به توان 2 فناوری "، بعداز ظهر روز دوشنبه (28 بهمن ماه جاری) به همت دفتر توسعه فناوری سلامت دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و با حضور جمعی از دانشجویان ایده پرداز و علاقه مندان به فعالیت های فناورانه، و همچنین جمعی از سرمایه گذاران، در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار شد.
 دوشنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی؛
صعود تیم فوتسال دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی به گروه هشت تیم برتر مسابقات کشوری دانشجویان علوم پزشکی
تیم فوتسال دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی امروز (دوشنبه) با بازی در مقابل تیم دانشگاه علوم پزشکی اهواز و کسب امتیاز این بازی، به جمع هشت تیم برتر هفتمین دوره مسابقات کشوری دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی که در خزرآباد ساری برگزار شده است، راه یافت.
 دوشنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>