چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی؛

پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی به مناسبت سالروز ملی « گفتاردرمانی »

  رئیس دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی امروز (یکشنبه) در آستانه سالروز ملی « گفتاردرمانی » (اول اردیبهشت ماه)، با انتشار پیام، این مناسبت را به همه اعضای هیات علمی و کارشناسان این حوزه در دانشگاه و مراکز تابعه و دانشجویان این رشته تبریک گفت.

   به گزارش وبدای دانشگاه، متن کامل پیام دکتر حمیدرضا خانکه به این شرح است:

به نام خداوند بخشنده و مهربان

    با پیشرفت روابط اجتماعی و ارتباطات در جوامع مختلف، به اهمیت و نقش نعمت خدا دادی یعنی " گفتار " و " زبان " بیشتر پی می بریم و بیش از آن، بر نقش متخصصان و درمانگران این حوزه در ارتقای کیفیت زندگی افراد و مددجویان این بخش، بویژه کودکان و آینده سازان کشور تاکید می کنیم.

    گفتاردرمانی، رشته ای از علوم توانبخشی است که دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی افتخار فعالیت در این حوزه را از طریق گروه آموزشی گفتاردرمانی و اساتید بنام و خبره آن دارد که ضمن تربیت نیروی متخصص برای این بخش، به رفع نیاز و مشکلات گفتار و زبان بیماران و مددجویان همت می کنند.

    اهمیت این حوزه در نظام سلامت، سبب شده است، اول اردیبهشت ماه در تقویم سالانه کشور که مصادف با سالروز بزرگداشت سعدی، استاد سخن می باشد، به نام روز ملی « گفتاردرمانی » نامگذاری شود، تا همواره یادآور ترکیب علم و هنر در این رشته ارزشمند، و تخصص، مهارت، صبوری و دلسوزی کارشناسان و متخصصان این حوزه باشد.

    این مناسبت ملی را به همه همکاران محترم اعضای هیات علمی و کارشناسان در دانشگاه و مراکز درمانی تابعه و همچنین دانشجویان عزیز رشته گفتاردرمانی تبریک و تهنیت گفته و آرزوی سلامتی و بهروزی برایشان دارم.

 

  دکتر حمیدرضا خانکه

 رئیس دانشگاه

 


١٤:٥٠ - يکشنبه ٢٩ فروردين ١٤٠٠    /    عدد : ١٨٩٣٧    /    تعداد نمایش : ٢٩٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج