چاپ        ارسال به دوست

مدیر اطلاع رسانی پزشکی و منابع علمی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی اعلام کرد:

« فلوچارت راهنمای چاپ کتاب » از طریق سامانه پژوهان، تهیه و ابلاغ شد

  مدیر اطلاع رسانی پزشکی و منابع علمی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی اعلام کرد: « فلوچارت راهنمای چاپ کتاب » ازطریق سامانه پژوهان تهیه، و جهت اطلاع اعضای هیات علمی، پژوهشگران و دانشجویان تحصیلات تکمیلی، ابلاغ شد.

   دکتر کیانوش عبدی با اعلام این خبر به خبرنگار وبدای دانشگاه، گفت: مزاياي فرايند جديد، ايجاد وحدت رويه در تكميل پرونده پژوهشي اعضاي محترم هيات علمي، مشاهده و پيگيري فرايند توسط درخواست دهنده و دريافت گواهي داوري الكترونيكي جهت داوران محترم وگزارش گيري دقيق است و علاوه بر اين، كمك به ارتقای كارنامه پژوهشي اعضاي محترم هيات علمي به صورت تجميع شده در سامانه علم سنجي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي نیز مي باشد.

   وی افزود: براساس این فرایند، اعضای هیات علمی برای چاپ کتاب، پس از ورود به سامانه پژوهان، از این فلوچارت استفاده کرده و مرحله به مرحله، اقدامات لازم را تا کسب نظر داوری و مراحل آخر برای چاپ کتاب، انجام می دهند.

   مدیر اطلاع رسانی پزشکی با اشاره به اینکه فرایند مربوطه با تلاش و پیگیری مجدانه خانم ها دکترعلیمحمدی (مدیر سامانه پژوهان) و تاجیک (کارشناس مسئول انتشارات) طراحی و تهیه شده است، متذکر شد: از این تاریخ به بعد، ثبت کتاب جهت روند داوری و چاپ ، فقط از طریق سامانه مذکور امکانپذیر است.

   گفتنی است؛ این فلوچارت شامل مراحل « دریافت و بررسی درخواست ومدارک چاپ کتاب، بررسی علمی کتاب، بررسی درخواست در شورای نشر، بررسی درخواست مستندات و درخواست نشر، دریافت نظر مولف، ارسال به طراح جلد، اخذ کد شابک، ارسال به فهرست نویسی، ارسال جهت اخذ مجوز نشر و چاپ کتاب » می باشد.

    برای مشاهده « فلوچارت راهنمای فرایند چاپ کتاب از سامانه پژوهان » می توانید روی لینک زیر کلیک کنید:

لینک

 

 

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم خبر: بنی احمدی - نعیمی پور


١٧:٤٦ - دوشنبه ٢٠ ارديبهشت ١٤٠٠    /    عدد : ١٩١٤٩    /    تعداد نمایش : ٢٢٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج